Kereső

2013. szeptember 11., szerda

Szervizvezetői/ -helyettesi

pozícióra munkatársat keresünk:

Főbb feladatok, munkák:
Műhelyfeladatok koordinálása, munkafelvétel
Lakóautók-lakókocsik 230 V/ 12 V -os beépítések megtervezése, kapcsolási rajzok készítése
Elektromos kivitelezési munkákban eseti aktív részvétel
Dokumentáció készítés,ellenőrzés, aktualizálás
A szakterülethez tartozó csoport irányítása
Beszállító cégek felkutatása, azokkal való kapcsolattartás, reklamációs ügyintézés
Hajlandóság a lakóautó és lakókocsi szerkezetének, felépítésének megismerésére
Rendezvényeken, kiállításokon való aktív részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:
Villamosmérnöki / villanyszerelő mesteri végzettség
Szakmában eltöltött legalább 5 év tapasztalat előnyt jelent
Tárgyalóképes németnyelv tudás szóban és írásban
Rajzolvasási és méréstechnikai ismeretek
Gyengeáramú ismeretek előnyt jelentenek
Felelősségteljes munkavégzés
Rugalmasság, terhelhetőség, önállóság, fejlődőképesség, elhivatottság
Önmaga és csapata folyamatos fejlesztése

Munkavégzés helye:
Piliscsév
Ha felkeltettük érdeklődését kérjük küldje el magyar és német nyelvű pályázati anyagát (fényképes önéletrajz, fizetési igény megjelölése) a következő e-mail címre vagy postai úton:
Stach Péter
2519 Piliscsév,
Topol utca 4.
caramore8@profession.hu

Forrás:profession.hu