Kereső

2013. szeptember 22., vasárnap

Nyomdai gépmester Nyíregyháza

Főbb feladatok, munkák:
Nyomdai gépek kezelése és tisztántartása.
A termelési műveletek betartásának felügyelete.
Az adott területen található gépek és berendezések hatékony üzemeltetése
Napi karbantartási feladatok elvégzése, a gépállapot figyelemmel kísérése
A termelési programok teljesítése a műszakvezető utasításainak megfelelően
Minőségi előírásoknak megfelelő munkavégzés

Az álláshoz tartozó elvárások:
Min 2 év nyomdaipari tapasztalat előny
Elhivatottság, terhelhetőség, munkabíró képesség
Jó kommunikációs készség;
Nyitott, dinamikus, önmotivált személyiség.
Nyomdai gépmester végzettség
Nyomdaipari tapasztalat
Megbízható, pontos munkavégzés
2-3 műszakos munkarend
Csapatjátékos beállítottság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Megváltozott munkaképesség előnyt jelent.

Munkavégzés helye:
Nyíregyháza

Jelentkezni lehet az alábbi e-mail címen: client32152@profession.hu

Forrás:profession.hu
"Dolgozzon itthon, vállaljon munkát, legyen egy jó állása! Keressen annyi pénzt, amennyit Ön gondol!"
Állás, munka. Állást, munkát. Álláshirdetés, álláskeresés, állást keres.