Kereső

2013. szeptember 24., kedd

Részmunkaidős takarító

Budapesten 10. kerületi IRODÁBA keresünk az alábbi munkakörbe munkatársat:

Feladatok:
irodák és konyha takarítása (porszívózás, általános takarítás)

Elvárások:
megbízhatóság! (ERKÖLCSI BIZONYÍTVÁNY!)
igényes munkavégzés!
ideális jelölt hosszú távon tudja vállalni a munkalehetőséget

Amit leendő munkáltatója kínál:
hosszú távú munkalehetőség egy biztos háttérrel rendelkező cégnél,
fix nettó 565 Ft órabér.

Munkavégzés helye:
Budapest, 10. kerület (Jászberényi út keresztutcája) (Tömegközlekedéssel jól megközelíthető)

Jelentkezni fényképpel ellátott, bérigényt tartalmazó önéletrajzzal a prohuman4714@profession.hu e-mail címen keresztül a "TAKARÍTÓ" jeligével.

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül, telefonon keresztül.

Forrás:profession.hu
"Dolgozzon itthon, vállaljon munkát, legyen egy jó állása! Keressen annyi pénzt, amennyit Ön gondol!"