Kereső

2013. szeptember 20., péntek

Ingatlan-nyilvántartási munkatárs

A MOL Csoport / MOL Nyrt., Ingatlan- és létesítménygazdálkodás szervezete munkatársat keres a következő munkakörbe:

Munkavégzés helye:
Budapest

Munkakör célja:
A MOL Nyrt. naprakész belső ingatlan-nyilvántartásainak folyamatos biztosítása, a helyi adózással kapcsolatos jogi és műszaki feladatok koordinálása, az ingatlanvagyon rendezett jogi állapotának megteremtéséhez szükséges feladatok, az ingatlan hasznosítási folyamat támogatása.

Feladatok:
a MOL Nyrt ingatlan-nyilvántartási feladatainak (nyilvántartás, birtokjogi rendezés, leltár, egyéb) végrehajtásában való közreműködés;
építmény- és telekadó, illetőleg egyéb ingatlangazdálkodás releváns bevallások felülvizsgálata, módosítása, elkészítése;
az ingatlanvagyonnal történő hatékony gazdálkodás támogatása, nyilvántartások naprakészen tartásában való közreműködés;
adatszolgáltatás nyújtása, kapcsolattartás a hatóságokkal, MOL szervezetekkel és külső partnerekkel;
az ingatlangazdálkodással összefüggő adminisztráció, riportok, analízisek elkészítése;

Követelmények:
Középfokú végzettség;
Nagyvállalati környezetben, hasonló területen szerzett tapasztalat;
MS Office alkalmazások magas szintű ismerete (különös tekintettel az Excel, Access készségszintű alkalmazására)
Középfokú angol nyelvtudás;
Alapvető gazdasági, jogszabályi, pénzügyi, tervezési ismeretek;
Precíz, önálló, eredményorientált munkavégzés, lényeglátó, strukturált gondolkodás, jó kommunikációs és problémamegoldó képesség;
B típusú jogosítvány;

Előnyt jelent:
felsőfokú végzettség,
CAFM, SAP, adatbázis kezelő rendszerek ismerete;

Amennyiben ez az állásajánlat felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen: Valentínyi Emese (toborzási szakértőnél) a 06 20 424 9963 telefonszámon.

Jelentkezési határidő: 2013. október 3.

Forrás:profession.hu
"Dolgozzon itthon, vállaljon munkát, legyen egy jó állása! Keressen annyi pénzt, amennyit Ön gondol!"
Állás, munka, állást, munkát. Álláshirdetés, álláskeresés, állást keres.