Kereső

2013. szeptember 14., szombat

Lakatos gépszerelő- Pécs

Pécsi partnercégünkhöz keresünk gépszerelő lakatosokat hosszú távra!

Feladatok:

Legyártott alkatrészek, kereskedelmi áruk, kötőelemek, kooperációtól beérkező alkatrészek dokumentáció szerinti összeállítása.
Gépek, illetve berendezések beállítása, üzembe helyezése és járatása
Elvárások:

Fémipari szakmunkás végzettség
Műszaki rajzismeret
Anyagismeret
Mérőeszközök ismerete
Szerszámgépek ismerete
Gépszerelésben való jártasság
Önálló munkavégzés
Előny:

Darukezelő, targoncavezetői jogosítvány
Külföldi szerelés vállalása
Cégünk többéves tapasztalattal rendelkezik a munkaerő közvetítés területén, amelyhez rendelkezik a szükséges engedélyekkel Magyarország, Németország, Ausztria és Anglia területére is. Számos hazai és külföldi partnercégünknél van lehetősége munkát vállalni, ahol hosszú távú, biztonságos életpályát kínálunk. A sok partnercéggel való kapcsolat lehetővé teszi Önnek, hogy könnyebben találja meg vagy akár változtasson az Ön számára legmegfelelőbb álláslehetőségek között. Más cégekkel szemben így nem jelent problémát az esetleges termelésben bekövetkezett visszaesés sem, áthelyezéséről mi gondoskodunk.

Ha fontos Önnek a biztonság, akkor válassza a megbízható munkáltatót: "HR-Rent, Európai megoldás a munkában".

Küldjön önéletrajzot a jelentkezes@woork.hu e-mail címünkre.(Jelölje meg, hogy milyen munkakör érdekli!)

Kérdés esetén hívjon minket a 0672/212-368-as, vagy a 0620/485-40-81-es telefonszámon.

Forrás:woork.hu
"Dolgozzon itthon, vállaljon munkát, legyen egy jó állása! Keressen annyi pénzt, amennyit Ön gondol!"