Kereső

2013. szeptember 20., péntek

Bolti eladó

Munkájára és önmagára igényes delikát bolti eladót keresünk a XII. kerületi gourmet üzletünkbe.

Pozíció leírás:
Az árubeszerzés segítése, a megérkezett áru átvétele, raktározása, illetve a vásárlók kiszolgálása és tájékoztatása.

Feladatok:
vásárlók köszöntése, fogadása, útbaigazítása
felvilágosítás, tanácsadás a vevőnek az áru kiválasztásához
vevők kiszolgálása
áru csomagolása
pultok feltöltése áruval, árazás, raktárakban szakosított rend kialakítása
közreműködés a leltározásban
áruátvétel, rakodás, raktározás

Elvárások:
középfokú szakképesítés
kapcsolatteremtő készség
megbízhatóság, önállóság
pontosság, felelősségtudat

emailben vagy telefonon:
zoltan.kertai@deliziagourmet.hu
Kertai Zoltán: 30/576 63 73

Fizetés megegyezés szerint

Munkavégzés helye:
Budapest, Hegyvidék Központ, Delizia Gourmet & More

Forrás:profession.hu
"Dolgozzon itthon, vállaljon munkát, legyen egy jó állása! Keressen annyi pénzt, amennyit Ön gondol!"
Állás, munka, állást, munkát. Álláshirdetés, álláskeresés, állást keres.