Kereső

2014. november 23., vasárnap

Szikraforgácsoló állás – Budapest, Óbuda

A kép csak illusztráció!

A Festo Kft. szikraforgácsoló munkatársat keres!

Elvárások:

Szakirányú középfokú végzettség
Legalább 5 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
2 műszakos munkarend vállalása
3D-s és 2D-s rajzi dokumentáció alapján való önálló munkavégzés
SODICK, AGIE szikraforgácsoló gépek, programozásának ismerete előny
Fröccsöntő szerszámok gyártásában szerzett tapasztalat
Szerszámkészítői tapasztalat előny
3D-s CAD (ProE), PEPS (CAM) rendszerek ismerete előny
Innovatív, kreatív személyiség
Jó problémamegoldó készség
Csapatjátékos

Feladatok:

Fröccsöntő szerszámok alkatrészeinek gyártása rajzi dokumentáció alapján
Huzalpályák programozása
Önálló munkavégzés PEPS szoftveren
Napi üzemi karbantartási feladatok ellátása
Technológia fejlesztése
A Szerszámüzem működéséhez szükséges adminisztráció segítése

Jelentkezés magyar nyelvű szakmai önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével: hr-hu@festo.com