Kereső

2014. november 21., péntek

Autófényező állás – Magyarország – Győr

A kép csak illusztráció!

Az Audi Hungaria Motor Kft. autófényező munkatársat keres!

Elvárások:

Középfokú autófényező végzettség
Autófényezés területén szerzett tapasztalat előny
Pályakezdők jelentkezését is várják
Hajlandóság több műszakos munkarendben történő munkavégzésre
Képesség önálló munkavégzésre és csapatmunkára
Precíz, igényes, célorientált és felelősségteljes munkavégzés
Alkalmasság mind sori - ütemidőhöz kötött - mind pedig egyedi - ütemidőtől független - munkafolyamatok elvégzésére

Feladatok:

A karosszéria fényezéséhez előkészítési folyamatok elvégzése (kitámasztók felhelyezése, eltávolítása, tömítőanyag felhordása)
Füller-csiszolás (alapozó réteg csiszolása)
Végátvétel előtti felületvizsgálat (hibakeresés, csiszolás, polírozás)
Cserealkatrészek biztosítása, igények koordinálása

Részletes magyar nyelvű szakmai önéletrajzát csatolja a pályázathoz!

Audi Hungaria Motor Kft.
Dibusz Hajnalka
Telefon: +36 96 66 4845
Telefon: +36 96 66 8888
Referenciakód: GYD4703