Kereső

2014. december 14., vasárnap

Raktáros állás – Budapest / Biatorbágy / Szeged

A kép csak illusztráció!

A HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft. raktáros munkatársakat keres nehézgépjármű gyártó vállalathoz!

Elvárások:

Középfokú végzettség
Felhasználó szintű számítástechnikai ismeret
Néhány éves lehetőleg járműiparban szerzett munkatapasztalat
Pontos-, precíz- és gyors munkavégzés
Alkalmazkodó képesség, csapatszellem
Angol nyelvtudás előny

Feladatok:

A járművek javításához illetve az alkatrész értékesítéshez szükséges alkatrészek és segédanyagok beazonosítása, megrendelése, átvétele, bevételezése és tárolása
A személyesen, telefonon, illetve elektronikusan beérkező ajánlatkérések, igények fogadása
Ajánlatok összeállítása, a vevők kiértesítése a beérkezésről és a változásokról
Az áru kiadása és a számla elkészítése
Az alkatrészek adminisztratív bizonylatai helyességének és azok kitöltésének tartalmi ellenőrzése

Jelentkezés fényképes szakmai önéletrajzzal: budapest@hrcv.hu

HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.
Cházár András u. 2/d. 601-602.
1146 Budapest
E-mail: budapest@hrcv.hu