Kereső

2013. október 3., csütörtök

Tehergépkocsi vezető

Cégünk munkatársat keres Tehergépkocsi vezető munkakörbe Budapest, XIII. kerületi munkavégzéssel

Főbb feladatok, munkák:
a cég által forgalmazott termékek kiszállítása a megrendelők részére
termékek tételes átvétele, fel- illetve lepakolása a gépjárműről, áruátadásnál, átvételnél a szükséges dokumentáció meglétének ellenőrzése, az okiratok tartalmának, helyességének ellenőrzése,
társaság gépjárműveinek (személy, teher) vezetése, szállítási feladatok előírásszerű végrehajtása, a belső utasítások és tevékenységi köréhez tartozó jogszabályok ismerete és betartása,
logisztikai folyamatokban való aktív részvétel,
gépjármű műszaki állapotának figyelemmel kísérése, tisztán tartása, ápolása
visszáruval kapcsolatos ügyintézés

Az álláshoz tartozó elvárások:
nagy munkabírás, határozottság, pontosság, megbízhatóság, rugalmasság
érvényes "B" és "C" kategóriás vezetői engedély,
GKI igazolvány (előnyt jelent)
PAV alkalmassági vizsga,
feddhetetlen előélet,ápolt megjelenés
kiszállításban szerzett több éves tapasztalat
targonca vezetői engedély

Amit kínálunk:
korrekt munkahely
versenyképes jövedelem
azonnali munkakezdés
fiatal, dinamikus munkacsapat

Munkavégzés helye:
Budapest, XIII. kerület

Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal, és fizetési igény megjelölésével várjuk:
client32358@profession.hu

Forrás:profession.hu
"Dolgozzon belföldön, vállaljon munkát, legyen egy jó állása! Keressen annyi pénzt, amennyit Ön gondol!"